מומחה קידום אתרים – לקידום העסק שלכם באינטרנט

מומחה לקידום אתרים בוחן אתר

העידן שלנו נפתח בחיבור חזק ותפירה של מערכות האינטרנט השונות לחיינו בכל אספקט שניתן לחשוב עליו. האינטרנט צפוי רק להמשיך לגדול ולהפוך אינטגרלי וקטגורי בחיינו יותר ויותר. גם על עולם העסקים לא פסחה מהפכת האינטרנט ויותר בעלי עסקים מבינים את חשיבות הנוכחות הווירטואלית ומחפשים דרכים חדשות ויצירתיות לקדם את הפנים האינטרנטיות שלהם ולהוביל את אתר האינטרנט שלהם להישגים משמעותיים. לשם כך הם משתמשים בשירותיו של מומחה לקידום אתרים.

מיהו אותו מומחה

מומחה לקידום אתרים הוא מקצוע חדש יחסית, שקם יחד עם הצורך לקידום ושיפור תוצאות מיקום אתרי האינטרנט במנועי החיפוש, לצורך חשיפה רחבה וטובה יותר. מומחה לקידום אתרים הוא אדם עם מיומנויות וטכניקות שונות לקידום אורגני או לא אורגני של אתר האינטרנט שלכם. אותו מומחה מכיר את המלאכה על בוריה ויודע אילו מהלכים יפגעו באתר שלכם ואילו ימנפו אותו.

מהי עבודתו של מומחה לקידום אתרים

עבודתו של מקדם אתרים מתחלקת לשניים, הקידום האורגני והקידום הלא אורגני. במסגרת הקידום האורגני אחראי מומחה קידום אתרים לשדרוג ושיפצור הקוד של האתר (מה שאחראי לכיצד האתר נראה ופועל), כך שיתאים לדרישות מנועי החיפוש השונים כמו גוגל ובינג, ובכך יראה עבורם כיותר רלוונטי לאותו נושא ותוכן בו האתר שלכם עוסק. לעומת זאת, ולא פחות חשוב, במסגרת עבודת הקידום הלא אורגנית, מנסה מקדם האתרים לשפר את הנוכחות של האתר שלכם במנועי החיפוש, על ידי שיפור תוכן, הפצתו וקישורו לאתרים אחרים כך שמידת הרלוונטיות והפעילות של האתר תגדל, ויחד איתם גם מיקומכם בתוצאות החיפוש.

מהן עלויות קידום אתרים

עד לא מזמן השימוש במומחים לקידום אתרים הייתה נחלתם הבלעדית של עסקים גדולים שהרשו לעצמם לשחרר תקציבים גדולים לצורך המהלכים הללו. כיום, עם התגברות התחרות בענף, כל אחד יכול להרשות לעצמו להשתמש בשירותיו של מקדם אתרים. עלות המהלך משתנה בהתאם לכמות העבודה שתדרשו מהמקדם לבצע, וכן בהתאם לניסיון ולרמות המחיר שאותו בעל מקצוע קובע. ככלל, ככל שתרצו להגיע לתוצאות טובות יותר, תצטרכו יותר עבודת קידום ובהתאם התקציב לכך יצטרך לגדול. אם כי צריך לזכור כי בעוד יש מקדמי אתרים שיבצעו עבודה מסויימת בצורה יעילה ומקצועית בתקציב מסויים, מקדמים אחרים נטולי המיומנות והכישורים המתאימים יבצעו את אותה עבודה באכות ירודה ויציגו לכם תוצאות פחותות. לכן חשוב לבחור מומחה לקידום אתרים עם ניסיון מוכח והמלצות.