קידום אתרים אורגני באינטרנט

קידום אתרים the wolf

קידום באינטרנט הינו צורך בסיסי בעת בניית אתר אינטרנט מכיוון שבעידן בו אנו חיים כיום רשת האינטרנט הפכה לחלק בלתי נפרד מהחיינו הסדירים והחיפוש אחר מידע , תשלום החשבונות , והקניה ברשת הינם כיום בהחלט תהליכים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת היום אצל רבים ולכן נכון להוסיף ולאמר כי "נוכחות" באינטרנט הופכת לצורך בלתי נפרד לכל בעל עסק המעוניין בקשר עם לקוחותיו . ה"נוכחות" באינטרנט המתאפשרת על ידי הקידום מהווה את הקשר הישיר עם קהל המשתמשים ברשת האינטרנט . קידום באינטרנט הפך לדרך העיקרית על מנת להראות על ידי משתמשים בהתחשב בכך שמנועי החיפוש הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיפוש באינטרנט . בארץ ישראל ובעולם המערבי החיפוש נשלט באופן חד משמעי על ידי מנוע החיפוש "גוגל"   ולכן חלק עיקרי בקידום באינטרנט נקרא " קידום אתרים בגוגל ".

קידום אתרים באינטרנט

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל כאמור הינו חלק בלתי נפרד מתהליך קידום באינטרנט ולכן בהקמתו של כל אתר מכיוון שלאחר הקמת האתר המיוחל עבודתו של בעל העסק או החברה בהחלט אינה תמה , כי אם לא תתאפשר תנועה ערה של משתמשים באתר האינטרנט שהוקם , יהיה המצב כאילו האתר לא הוקם כלל, וכאן מתבטא ההכרח עבור קידום אתרים מקצועי המתבצע על ידי חברה מקצועית לביצוע קידום אתר בגוגל.

קידום באינטרנט

קידום אתרים מקצועי

לפי הגדרה קידום אתרים במנועי חיפוש – SEO – search engine optimization   הוא התהליך של זיהוי הגורמים בדף אינטרנט אשר ישפיעו על הנגישות (מבחינת מבנה הדף) והרלוונטיות של הדף ב"עיני" מנועי החיפוש לדף זה , וכוונון עדין של האלמנטים הרבים באתר אינטרנט כך שיוכל להשיג את הנראות המקסימאלית בתוצאות החיפוש כאשר מנוע חיפוש מגיב על שאילתת חיפוש .תוצאות החיפוש במנוע החיפוש גוגל (GOOGLE), מחולקות מבחינה עקרונית לשני סוגים של תוצאות :

  • תוצאות חיפוש "אורגניות", המצריכות קידום אתרים אורגני
  • תוצאות חיפוש ממומנות ("קידום אתרים ממומן") השייכות לתוכנית גוגל אדוורדס (google adwords).

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני מבוצע על מנת לקדם אתר במעלה תוצאות החיפוש האורגניות. תוצאות החיפוש האורגניות הינן תוצאות החיפוש אשר לשם דירוגן מריץ מנוע החיפוש אלגוריתמים שונים לביצוע דירוג רלוונטי למונחי החיפוש אשר הוקשו על ידי המשתמש במנוע החיפוש . נדגיש כי תוצאות החיפוש האורגניות אינן תוצאות המושפעות על ידי תשלום לחברה הממונה על מנוע החיפוש ועל כן תוצאות אלו נחשבות למהימנות ורלוונטיות אשר אינן מושפעות משיקולים לא "טהורים".